New Link Levent Göktaş’a ait olduğu iddia edilen hesapların ortaya çıkması: 24 Temmuz 2022 Açıklama

2002’de öldürülen akademisyen Necip Hablemitoğlu’nun cinayetinin üzerinden biraz zaman geçmesine rağmen sis perdesi kaldı. Hablemitoğlu cinayetinin zanlısı Gökhan Nuri Bozkır, 27 Ocak 2022’de Milli İstihbarat Teşkilatı (MİT) tarafından Türkiye’ye getirildi. Tutuklama emri veren istifa eden Albay Lunet Göktaş, ölüm planlamakla suçlanıyor.

Necip Hablemitoğlu’nun ölümünün önemli isimlerinden Albay Lunet Göktaş’ın istifa ettiğini garanti eden bir müvekkili, Twitter’da “Kanıtla sizin için her şeyi anlamlandıracağım” yazdı. Bu akşam saat 10’a kadar bekleyin. Hisse senetleri hakkında bilgi aldığı noktada Göktaş Hukuk Müşaviri Celal Eğin, “Sizin bakış açınıza sımsıkı sarılıyorum. Hisse senetleriyle hallederiz” dedi.

2-1992’de Azerbaycan’da, 1998-2001’de Suriye’de, 2000’de Kırgızistan’da, 1993 ve 1997’de Irak’ta çalıştım. Çalışkan ve etkili bir memurum. Bana zarar veren arkadaşlarım var. Kullanıldığım zamanlar oldu. Her şeyi parça parça anlamlandıracağım.

3-Bu akşam 22:00’de arşivlerle bütün bunları anlamlandırmaya başladım. Aynı şekilde yarından itibaren kayıtları çekmeye başlayacağım.”

Daha sonra hapishanede çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı ve şunları kaydetti:

“Bir kere girdim! Bir sonraki seferim gidiyor! Gitmesi gerekenler girecek! Beni kullananlar girecek! Saat 22’de görüşürüz. Merhaba… ”

“HER ŞEYİ YAVAŞÇA AÇIKLAYACAĞIM”

Levent Göktaş’a ait olduğu doğrulanmayan hesap, belgelerle her şeyi açıklayacağını söylediği bir paylaşım yaptı. Stoklar:

“1959 Nixar’da doğdum. 1980 yılında Kara Harp Okulu’ndan mezun oldum. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldum. 25 yıl Türk Silahlı Kuvvetleri Özel Kuvvetlerinde tümen, tabur ve alay komutanlığı yaptım.2005 yılında albaylık görevimden emekli oldum.

GKT AŞ’nin avukatından açıklama

Udatv’den Ersin Eroğlu’nun haberine göre Lunet Göktaş’ın avukatı Celal Eigen, “Lunet Göktaş benimle iletişim kuramıyor. O biliyor ki, iletişim kurarken dinlemekle meşgul. Ama ben Lunet’i bekliyorum Göktaş konuşsun. Siz. Yapabilirsiniz. Bakalım Göktaş’a ait mi. Ayrıca yarın video çekmeye başlayacağını da söyledi. “Yukarıdaki gibi.

About Adrian

Check Also

Watch Mc Guime Bbb Video Dania Mendez Cara De Sapato lexa

Mc Guime Bbb Video Dania Mendez Cara De Sapato lexa videos are quickly becoming one of the most popular forms of online entertainment. These short, creative videos feature a variety of fun and imaginative content, from cute animals to creative skits. This videos are easy to watch and share, making them a great way to [...]